Ďakujem Dr. Robinovi Raju. Pred rokom pomohol môjmu synovi svojimi radami. Teraz pomáha mne nájsť cestu k zdraviu. Bola som na konzultáciách aj masáži a odporúčam. Veľmi podstatnou časťou je pre mňa zmena denného režimu, rady ohľadom stravovania, pitného režimu, cvičenia a použitie ajurvédskych bylinných prípravkov. O ajurvéde si čítam už 2 roky a Dr.Robin mi pomáha s tým najdôležitejsím….ako ajurvédu začleniť do svojho bežného života. Ďakujem.

pani Andrea


Dnes som absolvovala moju prvú masáž v živote. Dostala som ju od kamarátky, vlastne mojej skoro dcéry a veľmi jej za to ďakujem. Robin má zlaté ruky. Som ako znovuzrodená. Teším sa na ďalšie stretnutie.

pani Janka


Veľmi pekne ďakujem Dr. Robin sa úžasnú masáž. Príjemné a útulné prostredie, znásobené relaxačnou hudbou prispelo k nezabudnuteľnému zážitku. Teším sa na ďalšie stretnutie a určite odporúčam zažiť každému.

pani Andy


Konečne som si našla lekára, ku ktorému sa rada vrátim.  Prístup a komunikácia super, pekné prostredie a musím konštatovať, že som ešte žiadneho lekára nevidela takto dobre si umývať ruky. Mimochodom, marma masáž bola výborná.  Odporúčam.

pani Tinka


Odporúčam konzultáciu. Doktor Robin Raju je príjemný a kultivovaný človek, dostala som rady, ako sa stravovať a ako dbať o telo, ale aj dušu. Výsledok však závisí iba odo mňa. verím, že o pár týždňov o tom podám dobrú správu.

pani Sonička


Vážený pán Robin Raju,
Predpísané lieky pomohli. Po 1 mesiaci sa cítim lepšie a teraz po dvoch mesiacoch si myslím, že som späť v normálnom stave.Ďakujem za Vašu radu. Taktiež Pranayama a odporúčaná denná rutina boli veľmi podporné. Som rada, že som k Vám prišla. Ďakujem.

pani Linda

Stručný preklad poďakovania od firmy Dell:

Tento list sa odvoláva na to, že Dr. Robin Raj prezentoval informácie o ajurvéde zamestnancom v Dell, s.r.o., so sídlom v Bratislave. Dr. Robin Raju bol v našej spoločnosti dvakrát –

  • 11/ 2012 –  O všeobecných vedomostiach o ajurvéde
  • 11/2013 – O duševnom zdraví z pohľadu ayurvedy

Predstavil znalosti o ajurvéde v angličtine zakaždým pre viac ako 50 ľudí . Podľa spätnej väzby od účastníkov, boli urobené veľmi jasným spôsobom pre tých, ktorí sa predtým nestretli s ajurvédou a tiež veľmi prospešne pre tých, ktorí majú záujem o túto oblasť.

Ďakujeme veľmi pekne Dr. Robinovi Raju za tento príspevok a sme veľmi otvorení privítať ho znovu v spoločnosti Dell.

Marcela Koseigová, Dell/Hr

viac referencií na FB

Close Menu